KONST / Litografier / Färglitografi 13878066
nr 1387 8066
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), Signerad, numrerad 48/65. Motivet: 50x70cm, yttermått inklusive ram: 67x86cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:30:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr